bg_image
درباره ما

شرکت سمپاشی بایگون

سمپاشی بایگون زیر نظر وزارت بهداشت و ارائه ضمانت نامه کتبی یکساله با شماره ثبت ۳۷۲۵۲۹ و داشتن بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه مبارزه با آفات، حشرات و موجودات موذی، آمادگی خود را برای ارائه خدمات با سرویس‌دهی رایگان به سراسر تهران و حومه بدون تعطیلی به شما شهروندان اعلام می‌دارد.

image
image
image
بازدید و مشاوره رایگان ویژه ساختمان‌های بزرگ

"سمپاشی بایگون"

0
سال تأسیس شرکت

0 +
تعداد مشتریان فعال

0 %
میزان رضایت مشتریان

0
تعداد کارکنان شرکت

افتخار ما

ارائه بهترین خدمات سمپاشی

شرکت سمپاشی بایگون با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه سمپاشی (منازل، آپارتمان‌ها و مجتمع‌های بزرگ مسکونی، رستوران‌ها، فست‌فودها، اداره‌جات و شرکت‌های دولتی و خصوصی) و ریشه‌کنی سوسک‌های درشت فاضلابی و ریز کابینتی، با همراه پرسنل مجرب و با استفاده از سموم ترکیبی ایرانی و خارجی تحت تایید وزارت بهداشت با رعايت کلیه اصول بهداشتی محیطی عاری از هر گونه جانوران موزی خانگی و شهری را برای شما فراهم می‌کند.

image
سؤالات متداول

مشتریان ما پرسیده‌اند

سمپاشی چیست؟

سمپاشی روشی است برای از بین بردن حشرات و آفاتی که به منازل هجوم آورده‌اند. در این روش با استفاده از سم‌های مختلف شرکت سمپاشی بایگون اقدام به کنترل این آفت‌ها می‌نماید و از تولیدمثل و تکثیر آنها در خانه شما جلوگیری می‌کند. سمپاشی یکی از بهترین راه‌های کنترل آفات در محیط است؛ به شرط این که شما از متخصص واجد شرایط و دارای مجوز بهداشت کمک بگیرید تا از سم‌های استاندارد و بی‌خطر برای انسان استفاده کند.

چه اقداماتی قبل از سمپاشی لازم است؟

قبل از سمپاشی منزل، ساختمان و محیط شما می‌بایست راه ورود حشرات به خانه و مکان خود را پیدا کنید. بهترین کمک شما به شرکت سمپاشی همین می‌تواند باشد و آنها با داشتن این اطلاعات نسبت به محافظت کردن محیط شما در مقابل هجوم آفات اقدام به بستن راه‌های ورود و خروج حشرات موذی می‌نمایند و سپس با سمپاشی آنها در لانه و مکان شما، آنها را از بین می‌برند. یکی دیگر از اقدامات لازم قبل از سمپاشی این است که می‌توانید وسایل اضافی خود را برای جلوگیری از آلوده شدن به سم با پلاستیک و ملحفه بپوشانید و اجزاء آن قسمتی که قرار است سمپاشی صورت گیرد را در دسترس بگذارید. همچنین باید در نظر داشته باشید شما قبل و بعد از سمپاشی باید منزل خود را تا زمان از بین رفتن خاصیت سموم ترک نمایید.

آیا خدمات سمپاشی به صورت تضمینی است؟

بله - تمام خدمات سمپاشی شرکت بایگون به صورت تضمینی و با ارائه ضمانت نامه یکساله انجام می‌گیرد.

در حین سمپاشی نیاز به ترک محل می‌باشد؟

در حین سمپاشی نیازی به ترک محل وجود ندارد؛ فقط در سمپاشی جهت برخی از آفات از قبیل ساس، می‌‌بایست برای مدتی محل را ترک نموده و سپس بعد از هوادهی محیط، می‌توان به محل برگشت.

بعد از سمپاشی چگونه محیط را باید تمیز کنم؟

در محیط‌هایی که سمپاشی صورت می‌گیرد، 10 الی 15 روز تمیزکاری مرطوب انجام نشود. فقط کابینت‌های آشپزخانه،‌ کف و روی میزها به تمیزکاری مرطوب نیاز دارند. در محل‌هایی مانند کمدهای نگهداری جارو و زباله‌دان، داخل کابینت‌ها و پشت آنها، چهارچوب درب‌ها، پشت فر و یخچال نیز تمیزکاری خیس انجام نشود، بلکه تمیزکاری خشک صورت گیرد. هدف، نگهداری تاثیر ابقایی سموم است تا حشره‌هایی که قرار است از تخم بیرون بیایند و در طی سمپاشی با سم تماس نیافتند را از بین ببرد.

قیمت سمپاشی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه سمپاشی براساس نوع حشرات موذی، تراکم آن‌ها، متراژ محل، تعداد اتاق‌ها، وسایل جهت سمپاشی و روش‌های سمپاشی تعیین می‌گردد. شما می‌توانید جهت اطلاع از هزینه سمپاشی و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.